Суспільство

У Кропивницькому демонтують незаконно розміщені рекламні споруди

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради Кропивницького в управлінні містобудування та архітектури розпочали підготовку до процедури демонтажу самовільно розміщених рекламних конструкцій на території обласного центру.

Як повідомили у секторі реклами та художнього оздоблення, відповідно до рішення, управління містобудування та архітектури повинно організувати демонтаж двох самовільно розміщених рекламних щитів на розі вул. Волкова та вул. Комарова, двостороннього рекламного щита по вул. Першій Виставковій, рекламного банера на фасаді будівлі № 1-а по вул. Ушакова, двостороннього рекламного сіті-лайта по вул. Євгена Чикаленка, з боку будівлі № 3, чотирьох тристоронніх рекламних урн на території скверу «Центральний» та рекламних банерів на огорожі на розі вул. Соборної та вул. Андріївської.

– Усі власники рекламних конструкцій були попереджені про примусовий демонтаж незаконно встановлених рекламних конструкцій, – зауважила завідувач сектору реклами та художнього оздоблення Ганна Хричова. – Після проведеної роботи з власниками самовільно розміщеної реклами останні прийняли рішення не чекати демонтажу, а самостійно прибрати незаконні рекламні носії. А власник рекламного щита по вул. Першій Виставковій виявив бажання узаконити рекламну конструкцію, та подав заяву про надання йому відповідного дозволу.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *