Суспільство

На окремих вулицях Кропивницького з’явилися нові економні ліхтарі

Вчора, 8 квітня, працівники КП «Міськсвітло» у Кропивницькому демонтували 17 старих світильників та встановили стільки ж нових, економних СЕС-50 по вулиці Євгена Березняка, ще 5 світильників – по вулиці Богдана Хмельницького, та 4 – по вулиці Балашівській, ідеться на сайті міськради.

Цього дня працівники всіх ЖЕО міста та КРЕПу №9 продовжували боротьбу за здоров’я містян в умовах поширення небезпечної коронавірусної інфекції – дезінфікували під‘їзди житлових будинків, фахівці КП “Універсал 2005” обробляли спеціальним розчином шляхи міста. Окрім того, з порядку денного не знімається питання очищення вулиць обласного центру від сміття, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, грейдерування дорожнього покриття – сьогодні його виконали на дорогах по вулицях Севастопольській та Олени Журливої.

Працівники КП” Благоустрій” займалися підстриганням зелених насаджень на площі Героїв Майдану та по вулиці Великій Перспективній. А ще поливали саджанці на озері Копань, на Фортечних Валах і по вулиці Короленка, збирали та вивозили випадкове сміття з вулиць міста

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *