Суспільство

Ще один із керівників ОДА “мігрував” у “Кіровоградгаз”

Керівник апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації Віталій Линник звільнився з посади та віднедавна, як і його колега Сергій Осінський, працює в ВАТ “Кіровоградгаз”. Про це інформує “Моє Місто” з посиланням на “Без купюр“.

Відповідна декларація перед звільненням оприлюднена на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції від 11 березня за період з 1 січня по 11 березня 2020 року.

На сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації  наразі ще немає розпорядження голови ОДА Андрія Балоня про його звільнення, однак і довідкова інформація про керівника апарату зникла.

У Фейсбуці Линник учора також написав, що в нього “попереду нова робота”.

За інформацією “Без купюр”, Віталія Линника вже представили в ВАТ “Кіровоградгаз” як комерційного директора підприємства.

Линник працював на різних посадах в ОДА з 2004 року. В 2018-ому тодішній голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко призначив його керівником апарату облдержадміністрації.

Також, як повідомляв “Без купюр”,  у грудні минулого року ВАТ “Кіровоградгаз” очолив колишній посадовець Кіровоградської ОДА Сергій Осінський.

У березні 2019-го його земляк з Олександрії, ексголова Кіровограської ОДА Сергій Кузьменко призначив його своїм заступником. 2 грудня новий голова Андрій Балонь звільнив його з цієї посади.

Також  у грудні 2019-ого  керівник “Нафтогазу України” Андрій Коболєв заявив про наміри продати державну частку акцій “Кіровоградгазу”.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *