Суспільство

У разі епідемії коронавірусу медзаклади Кіровоградщини готові прийняти більше півтисячі хворих

У разі спалаху епідемії коронавірусу лікарні Кіровоградщини зможуть прийняти понад півтисячі пацієнтів. Про це повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА.

Для перевезення таких хворих створили дві спеціалізовані бригади екстреної медичної допомоги, які забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту.

Інформацію озвучили сьогодні, 28 лютого, під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови облдержадміністрації Андрія Балоня.

За словами керівника Департаменту охорони здоров’я ОДА Олега Рибальченка, у області функціонує 557 інфекційних ліжок. Із них для дорослих – 275, а для дітей – 282. Інфекційні відділення госпітальних баз – Кіровоградської обласної лікарні та Центральної міської лікарні у Кропивницькому – обладнані реанімаційними ліжками.

“Ситуація знаходиться під контролем. Усі медичні заклади Кіровоградщини на випадок поширення коронавірусної інфекції мають план термінової перепрофілізації інших відділень для лікування пацієнтів”, – прокоментував Андрій Балонь.

Варто відзначити: станом на 28 лютого на Кіровоградщині жодного лабораторно підтвердженого випадку коронавірусної інфекції COVID-19 не зареєстровано.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *