Суспільство

У Кропивницькому відкрили меморіальну дошку на честь учасника АТО

У Кропивницькому відкрили меморіальну дошку учаснику антитерористичної операції Володимиру Ткаченку.

Як повідомили у прес-службі міської ради, пам’ятна дошка встановлена на фасаді Наукового ліцею, в якому навчався Герой АТО.

На урочисту зустріч для вшанування пам’яті воїна зібралися вчителі, учні школи, бойові побратими, бійці 3-го окремого полку спеціального призначення,  дружина Володимира Ткаченка – Тетяна.

Під час урочистостей “Юні кіборги” під керівництвом Олега Ковальчука вшанували пам’ять Героя  патріотичним виступом, а громадськість схилила голови у хвилині мовчанні перед воїном, який віддав своє життя за Україну. Живі квіти лягли цього дня  до меморіальної дошки Володимиру Ткаченку.

Довідково:

Ткаченко Володимир Анатолійович народився 23 серпня 1973 року у Кіровограді. Із 1981 по 1987 роки навчався в школі №18. Був хорошим дисциплінованим учнем, добрим товаришем. У 1989 році здобув професію будівельника. Із 1991 по 1993 рік – служба в армії. У  1992-1993 роках перебував  у складі миротворчих сил в Югославії.

До червня 2014 року працював на підприємстві “Ласка” експедитором.  Добровольцем пішов на захист своєї держави. Воював у складі 3-го полку спецпризначення у 2014-2015 роках, сержантом, командиром відділення. Брав участь у боях на Савур-Могилі, в Амросіївці, Сніжному, Ізвариному, на підступах до Донецького аеропорту. Помер 10 червня 2017 року в реанімації Обласного госпіталю від тяжкого захворювання, отриманого під час Захисту Батьківщини.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *