Суспільство

Молодь Кропивницького запрошують поборотися за Премію Кабінету Міністрів

Міністерство культури, молоді та спорту України (МКМС) здійснює прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Міської ради Кропивницького, ідеться на сайті міськради Кропивницького.

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом 2019 року. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Для здобуття Премії районні, районні у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість подати до 1 березня 2020 року МКМС, але не більше як на одну особу:

  1. пропозиції про присудження Премії за формою, затвердженою МКМС;
  2. матеріали презентації кандидата на присудження Премії (відео-, фотопрезентації, наукові та навчально-методичні публікації, матеріали в місцевих, регіональних та всеукраїнських засобах масової інформації, на веб-порталах тощо);
  3. характеристику кандидата на присудження Премії із зазначенням його досягнень (інформації про реалізовані громадські проекти та отриманий соціальний ефект) за підписом керівника, що скріплюється печаткою;
  4. копію паспорта кандидата на присудження Премії;
  5. копію реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомити про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті;
  6. згоду кандидата на обробку персональних даних;
  7. довідку, що підтверджує місце проживання кандидата на здобуття Премії, яка видана в установленому порядку;
  8. довідку з установи банку щодо рахунку в національній валюті.

З деталями можна ознайомитись у постанові Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 №1333

Форма пропозиції та Критерії висунення кандидата на присудження Премії.

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії за телефоном: (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).

Документи надсилаються на поштову адресу: вул. Еспланадна, 42, каб. 313-а, м. Київ, 01601.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *