Політика

На Кіровоградщині представили ще одного нового голову РДА

На Кіровоградщині Новоукраїнську районну державну адміністрацію, згідно розпорядження Президента України, очолив Віталій Пастушенко. Про це повідомили у пресслужбі ОДА.

Сьогодні, 7 лютого, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь офіційно представив його громаді.

“Віталій Пастушенко після успішного подолання усіх етапів добору за програмою “LIFT” став керівником районної державної адміністрації. Він має юридичну освіту і чималий досвід роботи. Зараз перед ним стоять завдання від Президента України та Уряду ефективно реалізувати на території краю програми, що принесуть позитивні зміни у всіх сферах суспільного життя”, – зазначив Андрій Балонь.

Під час заходу Віталій Пастушенко розповів громаді, які пріоритетні напрямки роботи вже для себе визначив. Це ефективне управління власністю, залучення інвестиційних ресурсів, відновлення довіри до органів державної влади, налагоджена співпраця з місцевим самоврядуванням і ОТГ.

Нагадаємо: Президент України призначив на посади голів районних державних адміністрацій Кіровоградщини перших фіналістів програми “LIFT”. Новомиргородський район очолила Алла Дворніченко, Олександрівський – Андрій Лапа.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *