ПолітикаСуспільство
У Кропивницькому поклали мішки з землею під офіс “Слуги народу” (ВІДЕО)
![](https://moemisto.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/ZE.jpg)
Сім мішків з снігом принесли до офісу штабу політичної партії “Слуга народу” та приймальні народного депутата Олександра Дануци в Кропивницькому учасники акції протесту проти зняття мораторію на продаж землі, ідеться на Суспільному.
О 17-й годині учасники акції – десятеро людей зібралися на площі перед міською радою. Це представники політичної партії “Національний корпус”, міської громадської ради – розповів організатор акції Дмитро Потоцький. Двері в офіс були зачинені.
Сім мішків з снігом принесли до офісу штабу політичної партії "Слуга народу"
Сім мішків з снігом принесли до офісу штабу політичної партії "Слуга народу" та приймальні народного депутата Олександра Дануци в Кропивницькому учасники акції протесту проти зняття мораторію на продаж землі. О 17-й годині учасники акції – десятеро людей зібралися на площі перед міською радою. Це представники політичної партії "Національний корпус", міської громадської ради – розповів організатор акції Дмитро Потоцький. Двері в офіс були зачинені.
Geplaatst door UA: Кропивницький op Woensdag 4 december 2019