Політика

Землю в центрі Кропивницького хочуть переписати на фірму колишнього помічника Березкіна

Відповідний проект рішення потрапив у порядок денний земельної комісії в міській раді. Так, документом пропонується передати земельну ділянку в центрі Кропивницького (0,3429 га) компанії ТОВ “Зартех”.

Договір оренди з Корпорацією “Система ССБ”, яка має відношення до екс-нардепа Станіслава Березкіна, пропонується припинити. Тривалий час на цій ділянці не здійснювалося жодних робіт.

Відтак, майже три з половиною тисяч квадратних метрів у самому центрі Кропивницького хочуть передати в оренду для розміщення адміністративного приміщення ТОВ “Зартех”. Зареєстрована фірма лише 9 місяців тому. Власником значиться Сергій Козовий. 

 

Згідно інформації Громадського руху ЧЕСНО, ця ж особа була помічником Станіслава Березкіна, коли той працював у Верховній Раді України.

Також Сергій Козовой очоює ТОВ «Альтафор». Вказана фірма входить в групу компаній «Грінстоун». Остання сформована на активах “Креативу” – власності родини Березкіних, котра потрапила в епіцентр корупційного скандалу

Нагадаємо, Станіславу Березкіну було оголошено підозру в заволодінні 20 мільйонів доларів “Ощадбанку”. Слідство вважає, що група компаній «Креатив» незаконно отримали кредитування у вказаного банку. Згодом кошти ніби вивели. 

Тепер ділянку в центрі Кропивницького хочуть переписати на компанію екс-помічника Станіслава Березкіна.

Сьогодні земельна комісія вирішила відкласти розгляд цього питання й запросити заявника. 

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *