Суспільство

Більше півтора мільйони гривень буде надходити до сільських рад завдяки земельним торгам на Кіровоградщині

Майже 1,6 млн гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у серпні 2019 року на Кіровоградщині,інформує “Моє Місто” за інформацією з Держгеокадастру. 

Упродовж серпня 2019 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 29 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа –363 га.

Дані земельні ділянки розташовані на територіях Благовіщенського, Бобринецького, Вільшанського, Гайворонського, Голованівського, Кропивницького, Новомиргородського, Онуфріївського, Олександрівського, Устинівського районів, що використовуватиметься для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Долинівської сільської ради Гайворонського району площею 4,8 га пасовищ, де стартова ціна піднялася до 140% від нормативної грошової оцінки, та становить 46,182 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у серпні 2019 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 1,586 млн гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *