Політика

Депутат міськради Кропивницького отримав дві земельні ділянки під магазини з мінімальною ставкою оренди

Відповідне рішення ухвалили депутати на сесії міської ради Кропивницького 10 вересня, затвердивши землю під торгівлю на вулиці Соборній  на максимально вигідних умовах для колеги з “БПП” Сергія Кріпака.

Йдеться про дві земельні ділянки на вулиці Соборній які перейдуть в оренду на 49 років депутату міської ради Сергію Кріпаку та його родичу Дмитру Кріпаку. Депутати погодили одразу два схожих проектів рішення.

Сергій Кріпак – обраний депутатом від Кіровоградської міської організації партії ,,Блок Петра Порошенка ,,Солідарність” у 2015 році. Член депутатської фракції політичної партії „Блок Петра Порошенка „Солідарність” в Кіровоградській міській раді. Сергій Кріпак є членом постійної комісії Кіровоградської міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів. З 2000 року по теперішній час – фізична особа-підприємець.

В обох випадках передбачається припинення громадянці Городєєвій права користування земельними ділянками та передачу їх в оренду Кріпаку С.В., Кріпаку Д.В. на 49 років.

Зазначимо, що Тетяна Гордєєва свого часу була помічником-консультантом Сергія Кріпака, а практика з переходом права власності від Гордєєвої Кріпаку вже не нова – у грудні минулого року за такою ж схемою представнику “БПП” дісталася земельна ділянка на максимально вигідних умовах по вулиці Вокзальній 33-б (оренда на 25 років). Про це тоді писали колеги із видання “Без купюр“.

Вдалим для Сергія Кріпака виявилося і сесійне засідання 10 вересня, адже тепер йому та його родичу передається в оренду на 49 років дві земельні ділянки (площею 0,0027 га 0,0180 га) по вулиці Соборній, 36 і 36-А.

Цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, з правом передачі в суборенду. Розмір орендної ставки мінімальний – 3% від нормативної грошової оцінки землі.

Голова фракції ВО “Батьківщина” Олександр Цертій поцікавився, чому ставка оренди є мінімальною, адже йдеться про об’єкти торгівлі, на що отримав наступну відповідь від начальника управління земельних відносин Олега Вовенка:

“Така ставка сформована відповідно до клопотання заявника”.

Голова земельної комісії Олександр Шамардін додав, що на постійну комісію документ потрапив вже із мінімальною ставкою у 3%.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *