Суспільство

Помер депутат Кіровоградської обласної ради п’ятого та шостого скликань

Пішов у Вічність Всеволод Васильович Мошнягул.

Про це інформує “Моє Місто” з посиланням на фейсбук-сторінку Кіровоградської ОДА.

Кіровоградська обласна рада та Кіровоградська обласна державна адміністрація з сумом сприйняли звістку про те, що на 76-му році життя відійшов у Вічність депутат Кіровоградської обласної ради п’ятого та шостого скликань  МОШНЯГУЛ Всеволод Васильович.

Смерть вирвала із наших лав мудру, чуйну, порядну людину, чудового організатора і керівника. Всеволод Васильович був одним із найавторитетніших людей Кіровоградщини. Майже десять років поспіль виборці довіряли йому представляти їх інтереси в обласній раді.

Користувався глибокою повагою в області як фахівець своєї справи, як доброзичлива й справедлива людина. Сумлінно виконував депутатські обов’язки, брав активну участь у громадському житті Кіровоградської області, як голова постійної комісії обласної ради опікувався питаннями соціального захисту та соціального забезпечення населення, зокрема пенсіонерів, ветеранів та інвалідів. 
За вагомі трудові здобутки, громадську діяльність був відзначений Почесною грамотою Верховної Ради України, Почесними грамотами Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради, іншими нагородами різних рівнів.

Світла, добра пам’ять про Мошнягула Всеволода Васильовича назавжди залишиться в серцях тих, хто знав, поважав та любив цю гідну Людину.

Церемонія прощання відбудеться 5 вересня 2019 року об 11.00 у Соборному храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці, який розташований на Соборній площі м.Кропивницького (біля пам’ятника Ангелу-Хранителю).

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *