Суспільство

Майже півмільярда гривень земельного податку надійшло в бюджети Кіровоградщини

За січень-липень 2019 року від платників податків Кіровоградської області надходження плати за землю склали 485,5 млн гривень. Відносно аналогічного періоду минулого року надходження збільшились на 101,5 млн гривень, або на 26,4 відсотки. Індикативний показник виконано на 123,8 відсотків, інформує “Моє Місто” за інформацією ГУ ДФС області. 

При цьому, вагому частку надходжень плати за землю сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі – юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 394,8 млн гривень, що становить 126,9 відс. до доведеного індикативного показника та на 90,2 млн грн. або 29,6 відс. більше ніж торік.

Водночас від фізичних осіб до місцевих бюджетів надійшло 90,7 млн грн, доведений індикативний показник виконано на 112 відсотків.

Як зазначають в обласному фіскальному відомстві, плата за землю – це бюджетоформуючий платіж наших територій, який є джерелом фінансування соціально-економічних програм громади, а тому його адміністрування під особливим контролем. Акцент у цьому напрямку роботи ставиться на те, аби жоден гектар ріллі, пасовищ, земельних ділянок, які виділені під ведення бізнесу, був оподаткований згідно законодавства.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *