ПолітикаСуспільство

Більше 30-ти осіб втопилося на водоймах Кіровоградщини з початку року

Про це стало відомо на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кіровоградської ОДА.

За інформацією заступника начальника управління ДСНС України в області Василя Штогріна, з початку року на водоймах області загинуло 32 особи (в аналогічний період 2018 року – 28 осіб). В масштабах країни втрати становлять 759 осіб.

«Завдяки системним заходам, спостерігається певна стабілізація ситуації в області», – підкреслив Василь Штогрін. Так, у червні на Кіровоградщині втопилися 15 осіб, у липні – 4. Всі трагічні випадки трапились в місцях не пристосованих для купання.

За його словами, наразі в області офіційно визначено 28 місць відпочинку, що відповідають вимогам безпеки на воді. Таких об’єктів не має у Благовіщенському, Голованівському, Добровеличківському, Долинському, Знам’янському, Кропивницькому, Бобринецькому, Компаніївському, Новгородківському, Новомиргородському, Новоукраїнському, Устинівському районах, а також у Кропивницькому та Знам’янці.

Для попередження нещасних випадків на водних об’єктах Управлінням ДСНС України в області разом з ГУ Національної поліції в області розроблено спільний план заходів. Зокрема, протягом останніх двох тижнів проведено понад 150 рейдів, якими охоплено понад 200 водойм. Додатково встановлено більше 150 табличок із застереженням. На запит органів місцевого самоврядування водолазною групою ДСНС додатково буде обстежено 28 місць відпочинку.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *