Політика

На Кіровоградщині самовільно зайняли земельну ділянку: збитки оцінюються в 270 тисяч гривень

Прокуратура у судовому порядку вимагає стягнути з фермерського господарства шкоду, завдану самовільним використанням землі.

Про це “Моє Місто” повідомили в прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Знам’янська місцева прокуратура звернулася до господарського суду Кіровоградської області з позовом в інтересах держави, аби зобов’язати одне з фермерських господарств Світловодського району сплатити шкоду, завдану внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки.

Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області виявлено факт розорювання та посіву сільськогосподарських культур на трьох земельних ділянках державної власності загальною площею 185 га на території Захарівської сільської ради Світловодського району.

Встановлено, що шкода, заподіяна самовільним зайняттям земельних ділянок, складає понад 270 тис грн. Добровільно усунути порушення земельного законодавства фермерське господарство відмовилося.

Зважаючи на викладене, в ситуацію втрутилась прокуратура. У суді прокурори вимагають стягнути з фермерського господарства суму завданої державі шкоди.

Крім того, відомості про самовільне зайняття зазначеним фермерським господарством земельних ділянок внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.197-1 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснює Світловодський відділ поліції.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *