Політика

Тендер на капремонт вулиць у Кропивницькому виграла фірма, яка запропонувала свої послуги на 500 тисяч дорожче

Згідно положень Програми ЖКГ, у 2019 році, з-поміж інших об’єктів, має відбутися капітальний ремонт вул. Рівненської (від вул. Соборної до пров. Плетеного), пров. Сухумського (від пров. Плетеного до пров. Миргородського), пров. Миргородського (від пров. Сухумського до вул. Верхня Биківська) провулку Плетеного (від вул. Рівненської до вул. Верхня Биківська). Більшою мірою йдеться про ремонт дорожнього покриття на вказаних територій.

Замовник (Головне управління житлово-комунального господарства міської ради міста Кропивницького) оголосив відповідний тендер – аукціон розпочався 10 квітня. Очікувана вартість виконання робіт – 3 529 297 гривень.

Відповідна інформація міститься на майданчику публічних закупівель “Prozorro“.

Пропозиції надійшли від чотирьох компаній:

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю “АГ КАПІТАЛ ГРУП” (3 085 000 гривень)
  2. ДП “КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР” ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ “АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ” (3 087 000гривень) 
  3. МПП “Тарон” (3 528 504 гривень)
  4. ТОВ “АРАКА” (3 529 188 гривень)

Пропозиції перших двох учасників були відхилені тендерним комітетом, незважаючи на найбільш економічно вигідні варіанти. У випадку з ТОВ “АГ КАПІТАЛ ГРУП” (3 085 000 гривень) виявилося, що існує ряд розбіжностей із вимогами тендерної документації. ДП КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР” за свої послуги запропонував 3 087 000 гривень, але також виграти торги не зміг, адже має заборгованість зі сплати податків.  Офіційна аргументація відмови виглядає наступним чином:

“Відповідно до частини 2 статті 17 Закону Замовник може прийняти рішення про відмову Учасника в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника у разі, якщо учасник має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів).

Натомість до наступної фірми (МПП “Тарон”) жодних запитань у тендерного комітету не виникло і її визнали переможцем. Варто зауважити, що послуги вказаної компанії будуть коштувати місцевому бюджету на півмільйона гривень дорожче, аніж пропозиції попередніх двох учасників – 3 528 205 гривень.

Напередодні ця ж сама фірма виграла тендер на виконання капітального ремонту вулиці Приміської від провулку Кар’єрного до греблі річки Сугоклея на суму в майже 5,5 мільйонів гривень.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *