Політика

Бізнес-партнери “розпиляли” багатомільйонний вугільний тендер від Маловисківської РДА

За результатами відкритих торгів Відділ освіти, молоді та спорту Маловисківської районної державної адміністрації замовив у ПП «Артмаркет» кам’яного вугілля на загальну суму 4,19 мільйонів гривень.

На цю суму замовник отримає 200 тонн вугілля марки АМ (13-25), 570 тон ДГ (13-100) і 50 тон ГЖП (25-100). Поставити товар підрядник має до 16 установ та закладів освіти розташованих на території Маловисківського району.

Про це повідомляє “Моє Місто” з посиланням на “Без купюр“.

Пропозиція переможця торгів була далеко не найвигіднішою. На півмільйона дешевшу ціну – 3,61 мільйонів гривень за всю партію, просило ТОВ «Євроальянс ЛТД». Дана пропозиція однак була відхилена оскільки довідка від МВС щодо непритягнення до кримінальної відповідальності,  а також відсутність не знятої чи не погашеної судимості керівника підприємства була видана раніше ніж того вимагалось тендерною документацією.

Ще одного учасника, ТОВ «Приватна вугільна компанія» з пропозицією 3,62 мільйони гривень, також було дискваліфіковано. Конкретних підстав для прийняття такого рішення тендерний комітет однак не надав.

З урахуванням рішень тендерного комітету вигідне замовлення, з ціною на півмільйона дорожчою від конкурентів отримало ПП «Артмаркет» Федора Піско – екс-керівника відділу освіти Знам’янської РДА 2008-09 років та колишнього депутата Знам’янської міської ради.

Останньому належить окрім того ще й ТОВ «Артмаркет», яке з відхиленим переможцем торгів має не лише аналогічну назву, а ще й спільний номер телефону – (095) 766-65-52 та адресу реєстрації – місто Знам’янка, вулиця Віктора Голого, б. 87, кв. 6. Саме у ТОВ «Артмаркет» Федора Піско учасників торгів ТОВ «Євроальянс ЛТД» орендує склад, вантажний транспорт та автомобільні ваги.

На початку 2016-го року Федір Піско був настільки близький до ТОВ «Євроальянс ЛТД», що навіть ходив на торги останніх у якості помічника директора.

Мають учасники торгів й одного на двох постачальника вугілля – ТОВ «Макреалгрупп» жительки Макіївки Олени Курепіної, яка свого часу працювала помічницею депутата 7-го скликання від «Партії регіонів» Олександра Риженкова.

Дискваліфікований учасник тендеру ТОВ «Приватна вугільна компанія» спробував оскаржити до Антимонопольного комітету рішення щодо визнання ПП «Артмаркет» переможцем торгів, однак аргументи підприємства виявились недостатніми для прийняття позитивного рішення.

Відділ освіти, молоді та спорту Маловисківської районної державної адміністрації очолює Світлана Кравченко, екс-керівник Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості. У 2015-му Кравченко балотувалась до Маловисківської районної ради від БПП.

Показати більше

Схожі статті