Політика

Київський політолог агітував за Порошенка в стінах кропивницького ЦДПУ

22 лютого в приміщенні Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулася зустріч відомого політолога Олександра Палія зі студентами факультету історії та права (1-4 курсів).

Викладачі повідомили студентам, що їм буде викладена лекція авторитетного історика та політолога О.Палія. Втім, як виявилось, вона носила не науковий, а переважно агітаційний характер. Про це розповів один зі студентів. На його прохання, редакція не буде оголошувати ім’я та прізвище юнака.

«Олександр Палій почав свій виступ із невеликого екскурсу в історію, зазначивши, що Україна постійно була оточена ворожими державами. Політолог зауважив, що Російська імперія, Радянський Союз, нинішня Російська Федерація завжди прагнула знищити українську державність. Олександр Палій висловив переконання, що влада, яка прийшла після подій на Майдані, зробила за 5 років більше, аніж будь-який інший уряд за всі роки незалежності. Чинному президенту Петру Порошенко немає альтернативи. Щодо інших кандидатів на пост Головнокомандуючого, то О. Палій, «пройшовся» по Юлії Тимошенко (звинувативши ту у підписанні невигідних Україні газових угод), Анатолію Гриценку (натякнувши, що останній займається підкупом виборців) та Володимиру Зеленському (акцентувавши увагу аудиторії на його «непрофесіоналізмі»). Натомість жодної критичної думки на рахунок нинішнього Гаранта висловлено не було».

Студент також розповів, що третьокурсник  факультету історії та права прямо запитав у політолога, чи підтримує той виключно одного кандидата на пост Президента України – Петра Порошенка, на що отримав ствердну відповідь «Так».

Чи повинен політично заангажований спеціаліст проводити подібні лекції в стінах державного університету – питання риторичне. Адже своїми діями і висловленими тезисами він може прямо вливати на формування суспільної думки студентства, особливо в розрізі майбутніх президентських виборів, не приховуючи своєї прихильності до тих чи інших політичних сил. Зокрема, в листі Міністерства освіти і науки України до обласних і Київської державних адміністрацій, йдеться наступне:

«Олександр Палій зазначив, що волонтери відігравали важливу роль лише на початку воєнних дій на Сході Україні, натякнувши, що подальше стримання й протидія агресії – заслуга виключно нинішньої влади», – розповідає студент.

Нагадаємо, в лютому минулого року, в мережі Facebook спалахнув конфлікт через одіозний пост Олександра Палія: «Безкоштовний газ буває лише в газових камерах».

Про це розгорнуто писало видання «Страна.UA».

Показати більше

Схожі статті