Спорт

Юні кропивницькі гандболісти стали срібними призерами відкритої першості КДЮСШ №2

У Кропивницькому завершилася відкрита першість Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  № 2 з гандболу серед юнаків та дівчат 2010 р. н. і молодших.

Учасників змагань привітав начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради Вячеслав Гурський.

У напруженій боротьбі перше місце та кубок переможців завоювала команда з Кривого Рогу. Срібними призерами стали юні кропивницькі гандболісти. Третє місце посіли спортсмени зі Знам`янки.

Призери змагань та кращі гравці кожної команди нагороджені дипломами управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, а всі учасники отримали солодощі з нагоди Дня Святого Миколая.