СпортСуспільство

Понад 30 медалей різного ґатунку за два дні — здобуток юних кропивницьких грацій

Минулих вихідних юні кропивницькі гімнастки, вихованки КДЮСШ № 3, взяли участь у низці змагань всеукраїнського рівня. У підсумку до скарбнички команди додалося чимало нагород різного ґатунку.

Так, у Львові на XXVІ турнірі «Багіра -2021», який зібрав 718 учасниць, Марія Воленко завоювала золоту медаль, Тамара Ковелашвілі посіла друге місце, а ще п’ятеро кропивницьких гімнасток стали бронзовими призерками.

У змаганнях відкритої першості спортивного клубу «Надія України» з гімнастики художньої «Зимові візерунки», які відбулися в Черкасах, вихованки КДЮСШ № 3 завоювали 10 золотих нагород.

На VIII відкритому всеукраїнському турнірі «Winter start-2021» в Одесі підопічні тренера-викладача Марії Костанді Ярослава Медвєдєва і Яна Загводська стали срібними призерками.

У Кривому Розі ХХ всеукраїнський турнір «Криворожаночка-2021» зібрав 450 спортсменок. Участь у змаганнях взяли 14 вихованок тренера-викладача Вікторії Фесюк. Переможницями в своїх вікових категоріях стали Віра Леснича, Анастасія Биченко, Марія Погребняк, Діана Дєдова, Єлизавета Базилевич. Срібні медалі завоювали Арина Лобунець, Єлизавета Цуркан, Мілана Тороп, Софія Кришко, Вікторія Непорожня. Бронзовими призерками стали Карина Негода, Ганна Земба, Поліна Астаф’єва.