Аналітика / БлогиСуспільство

Що готує магія цифр кропивничанам у 2019 році

Чи доводилося Вам чути бодай щось про нумерологію?

Для більшості жителів Кропивницького (як і всіх громадян України) принципово важливим є проживати в квартирі зі «щасливим номером» або мати «вдалу» комбінацію чисел в телефоні. А за придбання номерного автомобільного знаку, що також містить певні цифри, що до вподоби водієві, деякі без будь-яких вагань готові викласти кругленьку суму.

Магічну роль чисел у нашому житті вивчає давня езотерична наука нумерологія.

Про те, як цифри впливають на життя людей, яку енергетику в собі несуть, що на нас чекає у найближчому місяці та році, а також, що говорять числа про кандидатів у президенти – читайте у матеріалі.

Про це інформує “Моє Місто” з посиланням на “Трибуну“.

Сьогодні для багатьох незрозумілий і таємничий світ цифр та чисел, нам відкриє нумеролог-консультант Тетяна Юдіна.

 

Як впливають цифри на наше життя і чому нумерології слід довіряти

Кореспондент «Трибуни» (далі – К.Т).: «Пані Тетяно, поясніть, будь ласка, що таке нумерологія, і як ви прийшли до її фахового вивчення?»

Т. Юдіна: «Особисто для мене, нумерологія – це магія впливу цифр на життя людини. Вивчаючи цифри, які нас оточують звідусіль, нумерологія може багато чого розповісти про характер людини і навіть передбачити його долю. Спочатку я вивчала практики позитивного мислення на рівні медитації. Отримуючи гармонію між душею і тілом, людина візуалізує свої бажання та мрії, відкриваючи для себе можливості для їхнього здобуття. Але згодом я зрозуміла, що лише знань з медитації мені недостатньо, тому в 2016 році звернулася до відомого в Україні нумеролога Наталії Броншпіц».

Тетяна Юдіна розповідає, що власне ця консультація і зіграла провідну роль у майбутньому поглибленому вивченні науки нумерології, таємниці якої допомагають розібратися в сьогоденні й певною мірою спрогнозувати майбутнє. Цифри дають поради, потрібно просто вміти їх читати і засвоювати. Місцевий нумеролог переконує, що наука чисел має відповіді на запитання: хто я? в якому напрямку рухатися? Як виглядають мої основні задачі?В чому криються мої таланти?

К.Т.«Поясніть, будь ласка, на прикладі, як саме допомагають знання із нумерологію в повсякденному житті? Чим вони можуть бути корисні людям?»

Т. Юдіна«Почнемо з простого. Для прикладу, народжується дитина – у неї вже є певні задатки, а от як вона буде використовувати їх у майбутньому, залежить від багатьох факторів, зокрема, і батьків. Або вона перетворить їх у талант, або загубить. В цьому сегменті слід пам’ятати, що ніхто не приходить в цей світ просто так. Випадковостей не буває. Дитина народжується для того, щоб скоригувати карму своїх батьків. Знання з нумерології дають можливість краще зрозуміти психологію дитини, мотиви її поведінки та першопричини. Тому досить часто ми проводимо майстер-класи для молодих батьків».

К.Т.: «А чи можна за допомогою нумерології скорегувати своє життя?»

Т. Юдіна: «Безумовно, відкривається можливість для корегування окремих рис характеру. Основні завдання, які ставить перед собою нумерологія: це здобуття гармонії із внутрішнім світом та покращення стосунків у соціумі, що, до слова, тісно пов’язано між собою».

К.Т.: «Відомо, що за кордоном нумерологію вважать дійсно серйозною наукою, яка невпинно рухається вперед. Як нумерологія розвивається в Україні і, зокрема, в Кропивницькому?»

Т.Юдіна«Ставлення до цієї науки в Україні, звичайно, дещо інше, аніж, приміром, у Європі. Втім, якщо говорити про місцевий рівень, то в Кропивницькому існує школа інтегральної нумерології. Її засновницею є Наталія Броншпіц. Ми працюємо разом і на постійній основі влаштовуємо майстер-класи. Люди цікавляться… Переконана, що з часом інтерес до «магії чисел» лише зростатиме».

К.Т.: «Чи багато скептиків Ви зустрічаєте на своєму шляху?»

Т. Юдіна«Достатньо. Але й до них з часом приходить усвідомлення, найчастіше – через досвід. Тут треба розуміти наступне: щоб у щось справді повірити, багатьом із нас потрібно пережити горе, впасти у відчай. Але нумерологія не захистить нас від життєвих труднощів, вона не гарантує стовідсотковий успіх у тому чи іншому починанні. Нумерологія підкаже, в які двері людині потрібно стукати, щоб ті відкрилися. Це не пророкування і не ворожіння, це знання, що допомагають людині легшее справлятися з життєвими задачами. Цілком впевнено можна говорити, що нумерорлогія виконує функцію дієвої підказки.»

К.Т.: «Розповсюдженою є думка, що ну мерологія перегукується із астрологією. Так це чи ні?»

Т. Юдіна«Нумерологія дуже тісно пов’язана з іншими науками, які вивчають і подекуди можуть спрогнозувати життя людина. Мова йде про психологію та астрологію. Наше спільне завдання – направити людину в потрібне русло. Повторюся: цифри – це інформація, яку можна і необхідно використовувати. Це не магія і вона не може якимось чином вирішувати за людей їхні проблеми. А от підштовхнути до правильного кроку – однозначно.

ЛЮДИ, ЯКІ НЕСУТЬ В СВІТІ ОСОБЛИВЕ ЗАВАДАННЯ… В ЯКІ ЧИСЛА ВОНИ НАРОДЖУЮТЬСЯ?

13 число – людям важливо концентруватися на певній меті і виробляти в собі вміння доводити почате до кінця.

14 число – такі люди схильні легко міняти свої плани і наміри, відображаючи приказку «сім п’ятниць на тиждень». Важливо навчитися йти до своєї мети, незважаючи на зміну зовнішніх обставин. Вчитися тримати ситуацію під контролем і спокійно адаптуватися до обставин, що змінюються.

16 число – людині важливо навчитися вибудовувати довгострокові, глибинні відносини. Основна проблема – гординя.

19 число – відсутність дипломатії, терпіння і досягнення влади агресивним шляхом. Важливо навчиться дарувати свої знання через служіння, чи не звеличуючи свої інтереси і потреби вище інших

ПРОГНОЗИ НУМЕРОЛОГА НА БЕРЕЗЕНЬ ТА 2019 РІК

Тетяна Юдіна стверджує, що березневий місяць перебуватиме в ретрограді, тобто люди будуть неправильно сприймати і передавати інформацію. Подекуди відбуватимуться неполадки з технікою. В цей час не бажано починати нову справу, адже є досить висока вірогідність того, що згодом її доведеться повністю переробляти.

Аби дізнатися про те, що супроводжуватиме людину протягом року, звичайно, необхідно робити індивідуальні розрахунки. Загалом цифри говорять про новий 2019 рік, як про період, котрий сприятиме розвитку творчості, самовираженню та проявленню індивідуальності.

УВАГА! КОЖНА ЦИФРА МАЄ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНУ ХАРАКТЕРИСТИКУ

Характеристика основних чисел згідно класичної нумерології:

1 – це сильні особистості з лідерськими здібностями, незалежним характером і творчим винахідливим розумом, скептики

2 – вона прагне гармонії та балансу в житті. Це чуйна, розуміюча інших особистість, для якої дуже важливі любов і партнерство.

3 – мають хороше почуття гумору, творчі здібності та отримують задоволення від спілкування. Для них дуже важливо мати гарний вигляд

4 – як правило, рішучі й сильні духом. Вони працьовиті, сумлінні й чесні.

5 – особистості з різнобічними інтересами, комунікабельні.

6 – надійні та відповідальні люди, які люблять піклуватися про інших. До них часто звертаються за порадою або підтримкою.

– наділені глибоким аналітичним мисленням, довіряють своїй інтуїції і не виносять шуму та метушні.
– людина по натурі лідер. Від природи вона наділена логічним і практичним розумом, що дозволяє вести успішний бізнес.
– чутливі та щедрі натури з широким світоглядом і здатністю розуміти людей різних народностей і культу.
Тимошенко, Зеленський та Порошенко: що про них говорять цифри?

Напередодні виборів нумеролог Тетяна Юдіна також склала характеристику про трьох кандидатів у президенти України, котрі наразі перебувають у трійці лідерів на пост глави держави, згідно рейтингів авторитетних соціологічних компаній.

Тимошенко Юлія Володимирівна – філантроп, гуманіст, соціально орієнтована особистість, без зусиль приваблює людей з різних соціальних верств. Має всі шанси на втілення своїх грандіозних планів. Чуйна, цілеспрямована, місцями важкопередбачувана. Найбільш задовільний шлях – давати, витрачати, жертвувати заради великої мети і при цьому нічого не очікувати собі в нагороду. Сильна особистість.

Зеленський Володимир Олександрович – людина, що володіє великим співчуттям, прагне допомагати іншим. Схильність до відповідальності закладена в самій природі цієї людини. Соціально активна особистість. професіоналізм і відповідальність закладені з дитинства.

Порошенко Петро Олексійович – терплячий, схильний до співпраці, добре пристосовується і почуває себе в колективі. Здатний знайти поєднання суперечливих позицій. Постійно може відкривати в собі нові таланти.

І пам’ятайте: цифри не визначають життєвий шлях, вони задають вектор розвитку та допомагають краще зрозуміти себе.

Показати більше

Схожі статті