Політика

У привласненні й розтраті майна підозрюється екс-керівник комунального підприємства

Керівник комунального підприємства міської ради підозрюється у привласнені та розтраті майна на суму близько 122 тисяч гривень.

За процесуального керівництва Кіровоградської місцевої прокуратури складено повідомлення про підозру колишньому директору комунального підприємства «Ринково-побутові послуги Кіровоградської міської ради» у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2, 3 ст. 191 Кримінального кодексу України, тобто привласненні та розтраті майна шляхом зловживання службового становища.

Про це Моє Місто” повiдомили в прес-службi прокуратури Кiровоградської областi

У ході досудового розслідування задокументовано шість епізодів незаконної діяльності колишнього директора – привласнення та розтрата грошових коштів комунального підприємства «Ринково-побутові послуги Кіровоградської міської ради» за період роботи з грудня 2016 року по березень 2017 року для власних потреб. Зокрема, вищевказаний посадовець неодноразово отримував грошові кошти з каси підприємства під приводом оплати різних послуг, – адвоката, послуг з проведення тренінгів, надання собі поворотної фінансової допомоги, а також премії за свою діяльність. Окрім того, встановлений факт безпідставної оплати ним послуг і робіт від збанкрутілого підприємств та факт отримання коштів в якості орендної плати за користування торгівельним місцем на суму 18 000 грн, які також було використані посадовцем на власні потреби.
Загалом слідством встановлена причетність до привласнення та розтрати майна підприємства на загальну суму 122 тис грн.
Наразі колишньому директору комунального підприємства «Ринково-побутові послуги Кіровоградської міської ради» оголошено про підозру за ч. 2, 3 ст. 191 КК України. Санкція статті передбачає покарання за цей вид злочину до 8 років позбавлення волі.
Триває слідство.
Показати більше

Схожі статті