Політика

Кіровоградщина: на 100 працюючих 140 пенсіонерів

Цю інформацію на апаратній нараді озвучила начальник головного управління Пенсійного фонду в області Наталія Сімонян.

Вона повідомила, що станом на 1 грудня 2018 заборгованість платників зі сплати єдиного внеску складає 172,8 млн. грн.
З початку року загальна сума заборгованості по цьому показнику збільшилась на 112,8 млн. грн. Приріст відбувся за рахунок несплати єдиного внеску фізичними особами-підприємцями, які перебувають на загальній системі оподаткування за період 2017 року та 9 місяців поточного року. Так, 12,1 тис. осіб заборгували 136,3 млн. грн.
За словами Наталії Сімонян, це досить велика сума, тому як для Пенсійного фонду так і для Фіскальної служби актуальною є спільна робота з інформування фізичних осіб-підприємців щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску, а також умов зарахування страхового стажу цій категорії застрахованих осіб.
Наталія Сімонян підкреслила, що сплата внесків працюючими сьогодні є основним джерелом забезпечення пенсійних виплат людям старшого покоління. Відтак на 100 працюючих області припадає 140 пенсіонерів. При цьому середнє надходження від одного працюючого становить 1 600 грн., а середній розмір пенсії – 2280 грн.
За інформацією керівника Пенсійного фонду в області, з початку нинішнього року призначено 7,5 тис. пенсій. Загалом в області отримують пенсії майже 281 тис. пенсіонерів, з яких 12,4 тис. – це пенсіонери силових структур.
Як позитив, вона відзначила те, що, порівняно з листопадом, у грудні на 9 тис. збільшилась кількість осіб, які отримують пенсії від 1,5 тис до 2 тис., та на 1700 осіб збільшилась кількість отримувачів пенсій від 2 тис. до 4 тис.
Показати більше

Схожі статті