Вся Україна

Географія затримань розширюється: у Тернополі головним архітектором і податківцем “займаються” правоохоронці. У Кропивницькому – все спокійно

Останнім часом в Україні спостерігається тенденція щодо затримань і проведення обшуків, слідчих дій у кабінетах чиновників різних рівнів у різних областях країни.

Так, нещодавно стало відомо про обшуки у кабінетах співробітників Миколаївської та Одеської міськрад. Сьогодні з’явилась інформація про вручення підозри головному архітектору Тернополя, а також про затримання на хабарі, розміром 1 мільйон гривень, податківця з Тернопільщини.

ПОДАТКІВЕЦЬ

За даними слідства, посадовець ДПІ вимагав у місцевого підприємця 1 млн грн неправомірної вигоди. За цю суму він обіцяв зменшити розміри штрафних санкцій за порушення податкового законодавства та не скеровувати результати перевірок в управління фіскальної служби для реєстрації кримінального провадження.

Правоохоронці задокументували факт одержання посередником неправомірної вигоди та затримали його в порядку ст. 208 КПК України.

АРХІТЕКТОР

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури слідчим управлінням ГУНП в Тернопільській області в межах досудового розслідування кримінального провадження повідомлено про підозру службовій особі Тернопільської міської ради за ч. 2 ст. 364 КК України.

Розслідуванням встановлено, що чиновник, перебуваючи на посаді в Тернопільській міській раді та будучи наділеним організаційно-розпорядчими функціями, діючи умисно, використовуючи своє службове становище з метою одержання неправомірної вигоди, вніс до офіційного документа, завідомо неправдиві відомості й таким чином погодив відведення земельної ділянки вартістю понад 1,3 млн грн для будівництва та обслуговування житлового індивідуального будинку, господарських будівель і споруд. Через протиправні дії службової особи порушено вимоги Генерального плану, Плану зонування території м. Тернополя, іншої дозвільної містобудівної документації.

Відповідно до вимог КПК України подальше здійснення розслідування вказаного кримінального правопорушення буде визначена за детективами НАБУ.

У Кропивницькому наразі все спокійно.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *