Суспільство

Громадська організація “Довіра та турбота” провела дезінфекцію під’їздів, дитячих майданчиків та зупинок громадського транспорту в трьох мікрорайонах Кропивницького

Небезпечний вірус COVID-19 почав ширитися Україною. Наразі офіційно підтвердили понад 200 випадків зараження, деякі з них – летальні. У Кропивницькому та області, за словами чиновників та медпрацівників, епідеміологічна ситуація тримається на контролі, а випадків зараження наразі не встановлено. Разом з тим, кількість людей, які інфікуються коронавірусом, щодня зростає. 

Сьогодні, 27 березня, під час брифінгу заступник міського голови Олександр Мосін повідомив, що органами місцевого самоврядування вживаються заходи з дезінфекції під’їздів житлових будинків, проте зрозуміло, що міська влада не була повною мірою готовою до таких викликів. 

“Потрібно говорити чесно – ті роботи, які мають бути організовані ЖЕО… Всі засоби й спецодяг купуються за гроші, які є на їх рахунках. Комісії надано завдання надати фінансову підтримку цим підприємствам, адже в тарифах цього немає. Дякую всім, хто долучається до таких робіт” – прокоментував Олександр Мосін.

Суттєву роль у боротьбі з поширенням COVID-19 традиційно відіграє соціально відповідальний бізнес та громадські організації. Відомо, що окремі підприємства перепрофіліювалися з пошиття, приміром, спецодягу на виготовлення захисних масок.

А у мікрорайоні Новомиколаївка, включаючи Лелеківку (до Аеропорту)  громадська організація “Довіра та Турбота” власними зусиллями організувала дезінфекцію під’їздів житлових будинків, дитячих майданчиків, прибудинкових лавок та навіть зупинок громадського транспорту. 

Упродовж вчорашнього та сьогоднішнього днів активісти ГО “Довіра та турбота” здійснили ряд заходів із дезінфекції і за словами засновника організації Олександра Крившенка – зупинятися у цьому напрямку не планують.

“Розуміємо стурбованість населення ризиком поширення коронавірусу. В цій ситуації, як ніколи, ми маємо діяти злагоджено. Саме тому на прохання громади мікрорайонів Новомиколаївки та Лелеківки організували дезінфекцію не тільки під’їздів, а і зупинок громадського транспору”, – розповів Олександр Крившенко.

Такої ж думки і співзасновники ГО “Довіра та турбота” Сергій Богданов, Віктор Згама та Гліб Підковський.

За їх сприяння відповідні заходи були реалізовані і на території мікрорайону Лелеківка, частині Некрасівки та Новомиколаївки.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *