ПолітикаСуспільство

Як пройшов “Турнір мікрорайонів” у Кропивницькому

 6 липня у сквері Молодіжному (колишній парк Морозова, мікрорайон Некрасівка) пройшов спортивно-розважальний захід “Турнір мікрорайонів”. Між собою змагалися волейбольні команди з мікрорайонів Некрасівки, Лелеківки, району “Авіамістечко” та Шкільного.

Організатори заходу, місцеві громадські активісти Олександр Крившенко, Віктор Згама, Сергій Богданов, Роман Чорноіван та Гліб Підковський розповіли, що метою таких змагань, насамперед, є актуалізація родинних цінностей, спільне проведення дозвілля у рамках спортивної конкуренції між мікрорайонами та налагодження контактів і взаємодії жителів нашого міста, незалежно від того, де вони проживають.

 
 

 

“Приємно, що вдалося сьогодні створити таку теплу й насичену атмосферу. Інколи маємо відриватися від буденних справ і присвячувати час рідним і близьким, особливо, коли для цього є гарна нагода. Сподіваюсь, усі зарядилися позитивним настроєм і отримали масу емоцій. Адже спорт і здорова конкуренція – це завжди добре”, – зауважив Віктор Згама.

Нагадаємо, що саме за його сприяння у сквері Молодіжному було побудовано волейбольне поле та встановлено столи для настольного тенісу.

На турнір також завітав і голова фракції ВО “Батьківщина” в міській раді Олександр Цертій:

“Маємо усіма можливими способами сприяти популяризації спорту. Добре, що відбуваються ось такі заходи. Бажаю усім учасникам гарних результатів і перемог. У нас дійсно спортивна країна – наші спортсмени неодноразово це доводили і продовжують доводити на міжнародних турнірах. А будь-який успіх починається з малого. Тож позитивного настрою Вам і незабутніх вражень”.

Добре відомий жителям вказаних мікрорайонів громадський діяч Олександр Крившенко звернувся до присутніх із наступними словами:

“Чудово, що у вихідний літній день стільки родин вирішили взяти участь у спортивних змаганнях. Як на мене, такі заходи повинні проходити частіше, адже вони позитивно впливають як на моральний, так і на фізичний стан учасників, що особливо важливо у нинішні часи, сповнені негараздів і переживань. Сподіваюсь, сьогодні вдалося “перезавантажитись” усім без виключення. Тож більше руху, здоров’я, чесної конкуренції не тільки в змаганнях із волейболу, а й у повсякденному житті усім нам”.

 

 

У результаті запеклої боротьби у фіналі турніру з Новомиколаївкою, перемогу здобула команда із мікрорайону Шкільний. Найкращі гравці отримали подарунки, а всі колективи медалі учасників.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *