Міський портал новин Кропивницького

У Кропивницькому відбулося відкриття “Пам’ятного хреста” загиблим воїнам

61

12 жовтня біля обласного госпіталю для ветеранів війни. На зібранні були присутні керівники обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної та міської рад, територіальних органів міністерств та відомств України в області, військових формувань та громадських організацій. Захід був приурочений до майбутнього Дня захисника України, що відзначатиметься 14 жовтня.

Із вступним словом до присутніх звернувся головний лікар обласного військового госпіталю Сябренко Г.П., зазначивши, що сьогоднішня подія – це спільний результат роботи громадських активістів, учасників юойових дій, діючих та демобілізованих військових. Після цього мікрофон був переданий власне ініціаторам встановлення Пам’ятного хреста – військовослужбовцям 3 окремого полку ім. Св. Хороброго. Вони зазначили, що, насамперед, пам’ятник присвячується всім без виключення бійцям АТО. Особливе місце тут посідають добровольці. Встановленню хреста посприяли полк “Азов” та “Національний корпус”.

Керівник Центру допомоги учасникам АТО Кіровоградської ОДА Нікітін В.Л. зазначив:

“Маю надзвичайну честь бути зараз тут, на відкритті першого такого пам’ятника. Кіровоградщина є однією із областей, що зазнала найбільших втрат. Гордий знати людей, яким не байдужа доля наших полеглих бійців та взагалі України”.

Волонтер також повідомив, що отримав листа від української діаспори в Італії, яка так само гаряче співчуває за всіма полеглими і висловлює їм величезну шану. Текст було прочитано повністю ведучою.

Потім розпочалося вручення подяк військовим. Відзнаку також отримав голова громадської організації ветеранів АТО “Захисник” Серафін І.В.

Єпископом Кіровоградським і Голованівським Марком була проведена панахида за загиблими бійцями.

По завершенню вдовам та матерям полеглих воїнів вручили “Ікони пам’яті” та здійснили покладання квітів до нововстановленого пам’ятника.

Нікітін В.Л. наостанок пообіцяв, що проект підтримки сімей загиблих буде існувати доти, доки існує наша держава.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: