Міський портал новин Кропивницького

Профспілки в Кропивницькому вийшли на пікет

60

Організатором зібрання є Федерація профспілок Кіровоградської області. Основні вимоги, що висуваються її представниками на місцях, зокрема в Кропивницькому:

  1. Встановити у Держбюджеті 2019 прожитковий мінімум на рівні 4361 грн (з 1 січня), 4503(з 1 липня), 4645 (з 1 грудня). А мінімальну зарплату – 7700 грн. 
  2. Не допустити підвищення цін на природний газ, а також тарифів на електроенергію та житло-комунальні послуги для населення. Надра і ресурси є власністю українського народу. 
  3. Привести розрив між мінімальною та максимальною заробітною платою у державних установах та підприємствах дерєавної та комунальної власності до рівня країн Західної Європи (1:4)
  4. Забезпечити в Державному бюджеті України на 2019 рік належні видатки на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, розвиток галузей економіки.
  5. Забезпечити дієві заходи, спрямовані на подолання детенізації відносин у сфері зайнятості населення. 
  6. Припинити державне рейдерство майна профспілок та наступу на їх права. 
  7. Впровадження державної підтримки національного товаровиробника. 

В межах задекларованої програми, 9 жовтня по всім регіонам проходять протестні дії, а 17жовтня планується Всеукраїнська акція протесту профспілок у м. Києві. 

Інформаційні пікети проводяться сьогодні в двох місцях: біля будівлі міської ради та на площі Героїв Майдану неподалік Кіровоградської ОДА. 

Пікетування буде тривати до 12-ї години, а о 15-й планується масове зібрання в Будинку Профспілок.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: