Міський портал новин Кропивницького

День людей похилого віку в Кропивницькому

24

День людей похилого віку в усьому світі відзначається кожного року 1 жовтня. Наша держава, як повноцінний член ООН, підтримала свого часу ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року відзначає це свято. Відповідне рішення було затверджено ще в 1997 році. 

Як бачимо, час спливає, і молоде покоління подекуди зовсім не поспішає виказувати свою шану та привітання людям похилого віку. Кропивницький в цьому питанні не є виключенням. Щоправда, останнім часом в нашому обласному центрі спостерігається позитивна тенденціящодо вітань пенсіонерів з їх почесними ювілеями, започаткована громадськими діячами та активістами, з-поміж яких можна виділити Крившенка Олександра Генадійовича. Останній впроваджує та активно розвиває традицію привітання та приділення уваги літнім людям, не кажучи вже про систематичну допомогу громаді міста в господарській сфері.
Зрозуміло, що Крившенко О.Г. не оминув увагою і День похилого віку. Так співпало, що в понеділок, 1-го жовтня свій 80-річний День народження святкувала жителька міста Кропивницький пані Кравченко Зоя Євгеніївна. 

 

Громадський діяч дізнався про це з уст квартальної, котра проживає поруч від іменинниці. Тому було вирішено в цей день не тільки привітати Зою Євгеніївну з Днем похилого віку, а насамперед, поздоровити з її Днем народження.

Активіст відразу відреагував на отриману інформацію і прибув на вулицю Ціолковського (р-н Новомиколаївки) для того, щоб урочисто підняти настрій пенсіонерці. Забігаючи наперед, повідомимо, що йому це вдалося. 

Крившенко О.Г. завітав до жінки зі словами:

“Шановна Зоя Євгеніївна! Хочу Вас привітати з Днем народженням та побажати всього найкращого: неймовірно міцного здоров’я, життєрадосності, поваги з боку всіх рідних та близьких і ще нескінченну кількість життєвих сил. А їх у Вас ще досхочу. Сьогодні також святкуємо День людей похилого віку, але,спостерігаючи за Вами, гадаю, це свято до Вас, Зоя Євгеніївна, ще зовсім ніяк не відноситься”

Жінка з посмішкою і вдачністю сприйняла ці слова. Активіст вручив їй букет квітів та невеликий фінансовий подарунок:

Зоя Євгеніївна подякувала за такий знак уваги та запросила на чаювання, де стисло розповіла про своє життя і поділилася певним досвідом стосовно окремих питань.

“Щиро дякую  за увагу й за поздоровлення. Ви дійсно створили мені святковий настрій. Заїжджайте частіше. Успіхів Вам у всіх справах і починаннях”, – висловилася іменинниця.

Отже, завдяки активісту, всесвітній День людей похилого віку в Кропивницькому не був проігнорований. Додає оптимізму те, що Крившенко О.Г. не прив’язується до якихось окремих визначних дат і міжнародних свят, а робить добрі справи незалежно від того, яка в той чи інший день дата на календарі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: