Міський портал новин Кропивницького

Кропивницького чиновника з міськради викрили на хабарі

Прокуратура Кіровоградської області завершила досудове розслідування у справі начальника Управління Державного архітектурно-будівельного контролю міськради Кропивницького Андрія Сліпченка.

12
Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений причетний до двох епізодів хабарництва. Кошти він вимагав за реєстрацію та видачу декларації про здачу в експлуатацію об’єктів будівництва. Загальна сума неправомірної вигоди склала 12 тис грн.

Крім того, чиновник намагався надати неправомірну вигоду колезі за приховування останнім фактів виявлених порушень та невідповідностей у декларації про готовність до експлуатації об’єкта.
Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч. 2 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України скеровано до суду для розгляду по суті.
Нагадаємо, начальника Управління Державного архітектурно-будівельного контролю було викрито на отриманні неправомірної вигоди прокуратурою Кіровоградської області спільно з Управлінням захисту економіки в Кіровоградській області та слідчими обласної поліції 5 червня 2018 року.
Правоохоронці не називали прізвище затриманого чиновника – лише посаду. Проте, за даними на офіційному сайті міськради,  саме Андрій Сліпченко займає вищезгадану посаду
Нагадаємо, що днями у Кропивницькому за підозрою у хабарництві затримали депутата міськради Юрія Декаченка. Він нібито вимагав та отримав від місцевого підприємця 5500 доларів США за винесення на розгляд сесії міськради питання прo надання цьому підприємцю 0,22 га землі для здійснення ним підприємницької діяльності. За цю плату депутат також гарантував пoзитивне гoлoсування депутатів на черговій сесії міської ради за це питання.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: