Міський портал новин Кропивницького

Жінку привітали із почесним 90-річним ювілеєм у Кропивницькому

Місцевий громадський діяч виявив бажання створити пенсіонерці святковий настрій у її День народження.

16

21 вересня, мешканкі Кропивницького, Малагон Анні Олексіївні, виповнилося 90 років. Нещодавно в нашомі місті почала прослідковуватися гарна тенденція – місцеві активісти не тільки допомагають громаді у вирішенні різноманітних проблем у господарстві та фінансуванні (модернізація доріг, вивіз сміття, бутощебневої продукції тощо), а й не залишають поза увагою літніх людей, демонструючи свою повагу та небайдужість до їхніх визначних дат.

 Місцевий громадський діяч та активіст Крившенко Олександр Геннадійович, пам’ятаючи про те, що 21-го вересня своє 90-річчя святкуватиме пані Анна Олексіївна, вирішив також привітати жінку з її ювілеєм. Щоправда, несподівано виникли певні труднощі, пов’язані з роботою. Неймовірна зайнятість далася взнаки, тому Крившенко О.Г. не мав можливості приїхати із поздоровленнями особисто. Разом з тим, це не завадило активісту таки здійснити заплановане.

Він зв’язався із головою квартального комітету номер 23 Дехтярьовою Галиною Дем’янівною. Домовилися, що на вулицю Краснокутського 77/64, де мешкає імениниця, прибуде його помічник із подарунками. На цьому і зійшлися.

 Анна Олексіївна неабияк здивувалася гостям. Вона радушно прийняла їх та запросила до чаювання.

«Від імені Крившенка Олександра Генадійовича та мене особисто поздоровляємо Вас із таким визначним та знаковим ювілєм. Перш за все, хочеться побажати такої ж життєрадосності, якою ви наділені сьогодні. Аби кожен Ваш день проходив у радості та позитиві. Звичайно, міцного здоровя та любові близьких. Ми дійсно Вас дуже поважаємо та цінуємо. З Днем народження!» – звернувся до жінки помічник активіста.

Їй було передано букет квітів та подарунок у вигляді фінансової підтримки.

Анна Олексіївна не стала приховувати своїх емоцій:

«Дякую Вам дуже за те, що ви робите. Дякую Олександру Крившенку за його увагу. Шкода, що він не зміг завітати сьогодні. Але, гадаю, все ще попереду. Мені дуже приємно за виявлені увагу та шану. В наш час це велика рідкість».

Після цього жінка коротко розповіла історію свого цікавого, інколи непростого та сповненого подій, життя. ЇЇ досвід та мудрість справили велике враження на гостей. Анна Олексіївна закликала частіше до неї приходити, зазначивши, що буде цьому тільки рада.

Отож, ще один почесний ювілей не залишився непоміченим завдяки увазі та бажанню громадського активіста. Цей епізод яскраво демонструє, що в житті – головне бажання. А з обставин можна вийти будь-яким чином. Що й зробив Крившенко О.Г., подарувавши імениниці святковий настрій та позитивні емоції, навіть не маючи змоги самостійно до неї завітати. Хочеться, щоб таких моментів було побільше. Як бачимо, все до цього йде.

Бажаємо всім літнім людям спокою та гарного настрою, а активістам нескінченної наснаги для здійснення подібних ініціатив

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: