Міський портал новин Кропивницького

У Кропивницькому громадський активіст продовжує допомагати людям

Цього разу вирішили проблему з дорогою.

24

Мешканці приватного сектору на вулиці Варшавській (р-н Новомиколаївки) вже не перший рік потерпають від того, що після кожної зливи дорога на їхньому кварталі перетворюється в суцільне болото. Дощ розмиває проїжджий шлях і безпроблемно заїхати на вул. Варшавську стає практично нереально. Жителі об’єдналися в ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), втім, самостійно вирішити дану проблему були не в змозі. Насамперед, перепоною стала організація та відповідне фінансування.

“Скільки тут живу, дана проблема існувала завжди. Міських чиновників це мало хвилювало. Потім ми об’єдналися в ОСББ. Самі розумієте, – приватний сектор. Хто, як не ми… Але ж і тут є певні нюанси…” – розповідає місцевий житель Олександр.

Тому, щоб поставити крапку в цьому питанні, мешканці вирішили звернутися за допомогою до місцевого громадського діяча та активіста Олександра Геннадійовича Крившенка.

Останній неодноразово відгукувався на прохання жителів вищезгаданого району посприяти вирішенню певних проблем, як-от, наприклад, масштабний вивіз сміття із розташованого поруч сміттєзвалища. В жовтні 2017 року Крившенко О.Г. організував вивіз 60 тон відходів.

Громадський активіст не залишився байдужим і цього разу. Розуміючи, що мешканці залишаються сам-на-сам із такими незручностями, а допомоги їм шукати більше ніде, Крившенко О.Г. розпочав діяти негайно. Організацію та фінансування розпочатого процесу громадський діяч повністю взяв на себе.

Як наслідок, сьогодні, 18-го вересня, до будинку номер 96 вулиці Варшавської, під’їхав вантажний автомобіль із відсівом. Проблемні ділянки дороги засипали, а це означає, що відтепер люди матимуть змогу вільно користуватися проїжджим шляхом і будь-які зливи не будуть нести жодної загрози. Уваги заслуговує також те, що роботи були проведені неабияк вчасно – якраз перед майбутнім настанням глибокого осіннього сезону:

Пані Людмила, мешканка вулиці Варшавської, яка, до речі, є головою ОСББ, виразила свою вдячність наступним чином:

“Говорю величезне дякую пану Олександру Крившенку. Він вже не перший раз нам допомагає. Хотілося б, аби таких людей було значно більше. Що було б, якби Олександр Геннадійович не організував у минулому році вивіз сміття? Що було б, якби він не вирішив проблему із дорогою сьогодні? Можу відповісти відразу – так би воно все й залишилося. Тому від усього серця, і від імені всіх жителів нашого куточку хочу сказати спасибі за цю допомогу. Добро завжди повертається добром.”

Будемо сподіватися, що така діяльність послугує гарним прикладом для інших громадських діячів, активістів та бізнесменів. Адже добрі справи дійсно цінуються і не забуваються людьми. Будемо вірити, що цей випадок далеко не останній, і в нашому місті набагато більше небайдужих людей, які, маючи можливість, справді допомагають громаді, аніж це може здатися на перший погляд.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: