Міський портал новин Кропивницького

Чому на вулиці Тютюшкіна і досі немає асфальту?

223
У Кропивницькому дорогу на вулиці Тютюшкіна поки не будуватимуть
Про це стало відомо 5 вересня, на засіданні постійної комісії міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку.

Було запропоновано внести зміни до “Програми розвитку дорожнього господарства та безпеки руху в місті Кропивницькому на 2017 – 2021 роки”.

Про це повідомляє кореспондент Прожектора.

На розгляд винесли три питання щодо внутрішнього перерозподілу коштів, серед яких і опинилося будівництво дороги в районі Новомиколаївки (вул. Тютюшкіна).

Заступник міського голови О.В. Мосін повідомив:

“Пропонуємо “зняти” 10 млн. 700 тис. грн з будівництва дороги на вулиці Тютюшкіна. Наразі там будуть проводити заміну водогіну, тому укладення дороги можна відтермінувати”.

Отже, спочатку на вулиці Тютюшкіна вирішать нагальну проблему – замінять труби, модернізують водогін, а вже пізніше перейдуть до будівництва дороги. Нагадаємо, мешканці цього району раніше висловлювали подібні побажання.

Члени комісії одноголосно підтримали запропоновані зміни. То виходить, що мешканці вулиці були праві. Але чому влада тоді їх так “пресувала”? А хто платитиме за ремонт водопроводу місто чи мешканці вулиці? Ціна питання врізки в новий водогін та оплати технічних умов практично місячна пенсія для мешканців вулиці поважного віку.

За матеріалами місцевих ЗМІ

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: