Міський портал новин Кропивницького

 У Кропивницькому з’явилася посеред вулиці нова річка з вини міськводоканалу

148

“Ремонтувати прорив труби будуть не раніше суботи 11-го серпня”.
 

У Кропивницькому, на провулку Дачному, що на Новомиколаївці, вже 3 тижні не ремонтують прорив труби. Про це інформує Прожектор з посиланням на місцеву жительку Олену Міллер.

Фото: Олена Міллер

Як розповідає кропивничанка, спочатку прорив не бачили, адже він був маленький, а тоді йшли дощі. 6 серпня приїхала служба водоканалу, розкрила яму, заблокувала потік води і поїхала, залишивши будинки без водопостачання.

Фото: Олена Міллер

Наступного ранку, скоріш за все, закритий “чопік” вискочив з труби і по вулиці потекли ріки води. Почали телефонувати в службу з питанням, коли приїдуть і вирішать цю проблему. На що, після 25-го дзвінка, отримали відповідь, що ремонтувати будуть не раніше суботи 11-го серпня“, – написала Олена Міллер у Фейсбуці.

В той же час, точну дату ремонту не кажуть, а це означає що ще одна частина міста залишається без води.

Прожектор сподівається, що служби водоканалу найближчим часом відремонтують водогін і в майбутньому такі ситуації будуть вирішувати своєчасно.

Коментар до події: А взагалі у половині подібних випадків такі пориви водоканал ігнорує і перекладає все на плечі містян. По телефону кажуть: ” А, це ж приватний сектор…” Тож ремонтують за свій кошт самі споживачі. А черга на ремонт у дві-три доби показова для міста, а пломбують лічильники взагалі через десять діб. Отак вони і працюють головне гроші здерти, а вода нехай тече, бо оплачує практично всі пориви споживач!

 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: