Міський портал новин Кропивницького

Бабулька під прикриттям і далі продовжує незаконне будівництво у Кропивницькому

377
Мати чиновника продовжує незаконне будівництво у Кропивницькому на вулиць  розі Михайлівської і Шевченка. Об’єкт  у Кропивницькому вийшла обстежити комісія з представниками архітектурно-будівельного контролю, спецінспекції і держпраці, але їх туди прото тупо не пустили .

 

bu

“Ми мали намір здійснити перевірку дотримання містобудівного законодавства. Власник за вказаною адресою відсутній. Перевірка проводиться не вперше. Усіляко нам перешкоджають потрапити на об’єкт. Тому сьогодні, 24 липня, ми будемо фіксувати порушення щодо суб’єкту містобудування Денисової, з метою вирішення питання щодо припинення будівництва за цією адресою, оскільки дозвіл на підготовчі чи будівельні роботи не реєструвався”, – прокоментувала головний спеціаліст Державного архітектурно-будівельного контролю ситуація прес-службі міськради.

В результаті зафіксували порушення та буде складено припис про припинення робіт та складена адмінпостанова про проведення будівельних робіт без документів. Якщо будівельні роботи після припису не зупинять, буде подано звернення до суду щодо знесення самочинного будівництва.
Якщо судом буде прийняте рішення про знесення самочинного будівництва, то це буде відбуватись за рахунок власника, за умови, якщо все ж не буде поданий документ про початок робіт.

Оскільки ділянка видана для присадибної забудови, то власники загалом мають право на зведення тут споруд – житлового будинку, а якщо тут інший намір забудови, то це потребує часу для зміни цільового призначення ділянки.

Варто відзначити, що до чиновників вийшов один із будівельників. Він відмовився надавати контакти власниці, а також сказав, що тут будується дитячий будинок.

Нагадаємо, ділянка належить “бізнесменці” Любові Денисовій – матері екс-податківця З Кропивницького Віталія Гордієнка, який нині під слідством за підозрою у вчиненні зловживань на посаді керівника департаменту екології Запорізької ОДА.

Тротуар на розі вулиць Михайлівської і Шевченка 30\37 без жодних дозволів загородили у квітні і розпочали будівництво.

За матеріалами ЗМІ

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: