Міський портал новин Кропивницького

Бійцю Кропивницького 17 батальйону інкримінують звинувачення часів Майдану

464
Зараз громадський активіст і учасник АТО Олег Кокуленко знаходиться у міському відділі поліції.

Вчора, 7 серпня Олегу Кукуленку надійшло повідомлення зі слідчого відділу поліції, в змісті якого йшлося про висунення чоловікові підозр у хуліганстві. Точніше, грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.

Про це інформує кореспондент Прожектора.

Причиною цього стала жорстка позиція учасника АТО щодо встановлення біля магазину “Мелодія” по вул. Великій Перспективній торгового павільйону “Ятрань” прямо на квітковій клумбі, що неабияк збурило громадськість. Нагадаємо, Олег разом із побратимами та однодумцями рішуче виступили проти цієї ініціативи. Вони пригрозили забудовникам демонтувати МАФвласноруч у разі, якщо власник не дослухається до позиції людей і на місці квітника виникне черговий кіоск. Тоді охоронець (“аля-тітушки”) “Ятраню” розірвав футболку на Олегові.

Втім, незважаючи ні на що, торговий павільйон таки звели, а Олегу Кукуленку згодом висловили підозру в спробі його самовільного демонтажу.

В даний момент боєць АТО разом з активістом Л. Багно, котрий проходить по справі як свідок, перебувають у міському відділі поліції.

Нам вдалося поспілкуватися з Олегом Кукуленком і ось що він розповів кореспонденту Прожектора:

“Мені інкримінують кримінальне правопорушення, передбачена статтею 296, частиною 2. У відділку поліції я мав розмову зі слідчим Шевченко І. В., якій дав пояснення, що не згоден із висловленою підозрою. Я наголосив – це був акт громадської непокори через будівництво торгового павільйону на клумбі, а не хуліганство. Зараз очікую на дзвінок від представників правоохоронних органів, щоб домовитися про наступну “співбесіду”.

Минулого тижня відбулася зустріч міського голови з невдоволеними громадськими активістами й учасниками АТО. Стосовно славнозвісного павільйону міський головаА. Райкович відповів наступним чином:

“Я його не знесу. Чому? А тому що не знесу!”

Не можна не відмітити яскраву категоричність і послідовність дій очільника міста стосовно цього питання. І поки торговий павільйон розпочинає підготовку до роботи в найближчий час, а незгодні отримують підозри і дають покази в поліції, громадськість все більше й більше зазнає обурення. Ось що з цього приводу написав у Фейсбук на своїй сторінці відомий місцевий активіст Олександр Ратушняк:

Прожектор надалі буде пильно слідкувати за розвитком цієї ситуації і неодмінно висвітлить усі пов’язані з нею новини.

Бійцю Кропивницького 17 батальйону інкримінують звинувачення часів Майдану

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: