Міський портал новин Кропивницького

Народний депутат нагадав Табалову, що він тушка

77

Народний депутат України Юрій Дерев’янко нагадав про випадок«тушкування» нинішнього секретаря міської ради Андрія Табалова та його батька у Верховній Раді.

Тушка Табалов

Про це він наголосив під час презентації своєї програми у Кропивницькому у суботу 4 серпня, передає «Кіровоградська правда».

Народний депутат зазначив, що для таких зрадників як Табалові, має бути запроваджена політична відповідальність.

«Ви пам’ятаєте у 2012 році таких депутатів Табалових? Я тоді вперше потрапив до парламенту і бачив усі ці страхіття. Тоді деякі депутати в тому числі і Табаловперескочили в інший табір, хоча громадяни голосували як за тих людей, котрі триматимуть демократичну, європейську лінію. Що в такому випадку треба робити? Це політична відповідальність, яка має негайно настати шляхом голосування і відкликання таких депутатів», – зазначив Юрій Дерев’янко.

Нагадаємо, у 2012 році Олександр  та Андрій Табалові були обрані депутатами Верховної Ради від ВО «Батьківщина», однак, тільки-но отримавши значки нардепів, відмовились вступати до фракції Батьківщини у парламенті, за що отримали прізвисько «тушок». Тоді зрадників ганебно принизили та побили прямо у сесійній залі, а молодшому Табалову відірвали частину вуха під час бійки.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: