Міський портал новин Кропивницького

У Кропивницькому активісти спілкувались з міським головою на підвищених тонах

31
“Я його не знесу, чому? Тому що не знесу”

Сьогодні, 2 серпня, у Кропивницькому відбулася зустріч міського голови Андрія Райковича з активістами та учасниками АТО. Обговорювали питання щодо МАФа на квітнику на вул. В. Перспективна . Про це інформує кореспондент Прожектора.

Ветерани АТО прийшли з питанням з проханням зупинити будівництва МАФа “Ятрань” на вулиці Перспективній біля магазину “Мелодія”.

Активісти висловили свої вимоги до міського голови:

“Зупиніть будівництво МАФа на деякий час. Адже будівництво МАФа спочатку було для малого бізнесу, а не для великого, їх ціль це розвиток малих підприємств. Давайте обговорювати не в міській раді це питання, а з громадськістю, поспілкуватися з людьми. Просимо зупинити будівництво” – активіст Ігор Козуб.

“Ми бачимо як туляться МАФи на мікрорайонах, основна їх небезпека – якщо стоїть один МАФ, а для інших це “виправдання, зупиніть це будівництво” – активіст Олександр Ратушняк

Активісти доповнили, що міський голова повинен показувати приклад для інших підприємців.

Після чіткого питання чи знесуть маф біля “Мелодії”, Андрій Райкович відповів: “я його не знесу, чому? Тому що не знесу”

Закінчив міський голова поясненням, що він не ховається від питання торгових точок “Ятраня”, тому що бізнес його легальний і сплачує усі податки.

Ятрань не робить і не буде робити нічого проти міста” – сказав Андрій Райкович – люди добрі, конкуренти сплачують податки як фізична особа підприємець, хоча магазинів більше ніж у Ятраня. Я не можу, як міський голова, перечити законній торгівлі. Якщо ви вимагаєте, то я можу піти у відставку.”

Все ж конструктивної розмови не відбулося.

https://projektor.com.ua/policy/u-kropyvnytskomu-aktyvisty-spilkuvalys-z-miskym-holovoiu-na-pidvyshchenykh-tonakh/

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: