Міський портал новин Кропивницького

Про  «бідну» «Ятрань» замовлено слово….

300

 

 

«Це все добре могло б бути. Тільки от “Ятрань” – це не тільки ковбаса. Це сотні робочих місць, надходження ПДФО в бюджет та інші податки. “Ятрань” чи не найбільший платник податків у місті. Що буде, якщо Райкович раптом психоне і продасть його умовним туркам, а ті перереструють підприємство в умовних Черкасах? Чи розберуть і вивезуть обладнання в умовний Ізмір? Мабуть, трохи не добре для міста.

По-друге, а де ж логіка в антиятранівських активістів?? Якби вона була, то зявилося б “Я не купую в Формулі смаку”, “Я не купую продукцію Волошкове поле”, “Не купую хліба з кропивницького хлібозаводу”. Табалов на сьогодні така сама влада в місті як і Райкович. Не треба применшувати його вплив і думати, що він не відповідає ні за що, чи не причетний ні до чого.

На “ТриСтарі” стався нещасний випадок, який, ймовірно, хочуть заговорити. Де, блін, кампанія “Я не купую продукцію ТриСтар”, якщо вже на те пішло. Де кампанія “Я ігнорую дендропарк і Європейський ринок”? Тому всі ці нападки на Ятрань – це дуже однобоко. Якщо нападати, то не тільки на нього. Бо МАФи ставлять й інші, так само на газонах і на місці дерев, але там чогось бійці не з’являються і не пробують зносити конструкції. Чого ж?»

І все це  в мережі Фейсбук від об’ївшогося «ятранської ковбаси» Сергія Муренця… А чого він не написав куди вертаються податки від ковбаси? На дорогу до  «Ятрані» в 13 мільйнів гривень, та «Білому  ведмедю» за топливо для гарних міських автобусів. І все і гроші  для мера Райковича!!!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: