Міський портал новин Кропивницького

Дотик до кіборгів

43

Екскурсії для дітлахів завжди захоплююче свято. Саме таку організував для юних кропивничан кандидат у депутати до міської ради міста Кропивницького від партії «батьківщина» Віктор Згама.

Екскурсія незвична, бо вона відбулася до нового музею 3-го полку спецпризначення. Музей присвячено українським кіборгам – самим героїчним і відважним воїнам АТО. Вони  своїм героїзмом та нечуваною хоробрістю прославили Кропивницький на весь світ.

01082018921.jpg

Оновлений музей прийняв перших відвідувачів ще 5 грудня 2017 року в День волонтера. Його відвідувачами стали ті, хто від першого дня війни і по сьогодні допомагають полку. З того часу в тестовому режимі музей відвідали понад 300 кропивничан та гостей міста, переважно діти шкільного віку та молодь.  В експозиції збереглись портрети всіх командирів полку за 55 років існування військової частини, символіка та напис: «Двічі не вмирати».

01082018918.jpg

Зали присвячені довоєнному періоду та війні на сході країни розділені символічним порталом – аркою, що символізує події «Революції гідності». Саме він розділив життя на «до» і «після», розповідають військовослужбовці, – назавжди змінив життя всіх українців.

 За майже чотири роки війни військовослужбовці 3-го полку брали участь в боях в усіх найгарячіших. Щодня бійці 3-го полку творять історію і саме про це розповідатимуть в стінах музею, про це дізнаються в його стінах і майбутні захисники України..

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: