Міський портал новин Кропивницького

Горбань: Селекція не припиняється і найближчим часом у Зірки з’являться нові виконавці

41

Горбань: Селекція не припиняється і найближчим часом у Зірки з'являться нові виконавці

Головний тренер “Зірки” Андрій Горбань поділився враженнями від старту нового сезону.

“Не можна ж відразу вимагати від нас неможливого. Не може команда, яка повністю змінилася, виходити та грати першим номером проти одного з головних претендентів на підвищення в класі. Поки ми намагаємося брати пристрастю, бажанням, самовіддачею та організацією гри. Ну дивіться в міжсезоння “Зірку” залишили 22 футболісти. Й ми почали будувати новий колектив. Із тих, хто спробував сили в Прем’єр-Лізі, залишилося чотири футболісти. Інших хлопців ми залучили з юнацького, молодіжного складу минулого сезону та, навіть, із “Зірки” U-17. Ну й запросили шість гравців, які підійшли під наше бачення й які зможуть реально допомогти вже сьогодні. Скажу так, якби не було зараз досвідченого Івана Рудницького, то ми могли б претендувати на звання самої молодої команди у світі. Та й так середній вік сьогоднішньої “Зірки” – 21 рік й колеги стверджують, що молодшої команди в Європі в професіональному футболі просто немає.

Але ми свідомо обрали такий шлях, зробивши ставку, в більшості своїй, на місцевих вихованців. Ми намагаємося повернути почуття патріотизму, якого, чого гріха таїти, нам в останні роки не вистачало. А зараз для того ж таки Рудницького, який провів тут п’ять вдалих сезонів, ця команда майже рідна. Ну й з подвійною самовідданістю будуть грати перед земляками кропивничани Кирило Павлюк, Михайло Боздаган’ян, Дмитро Касімов, Ігор Лопушенко, знам’янчани Ярослав Поплавка та Андрій Савіцький, представники футболу Новоархангельщини Дмитро Льопка та Максим Коноваленко. Та й інші хлопці, за винятком новачків, майже всі вихованці ФК “Зірка”, які пройшли через різні клубні команди. Назвіть мені іншу команду де б в основній обоймі були б 12 вихованців клубу? Смію вас запевнити, що ці хлопці будуть грати за своє місто, область, клуб, який став для них рідним.

Колись і я прийшов сюди 18-ти річним хлопцем й пройшов із “Зіркою” великий шлях. І я спочатку також помилявся, як і мої сьогоднішні підопічні, але й через помилки приходить досвід. А цього досвіду нам усім дуже не вистачає й ми разом будемо рухатися вперед. Ми через матчі будемо робити висновки й необхідні зміни. Тож селекція не припиняється й найближчим часом у нас з’являться нові виконавці. І, все ж, команда-переможців за такий короткий термін не будується. Звісно потрібен час. Та розуміємо, що вболівальники вимагатимуть позитивний результат і гарну гру. І повірте, ми також до цього прагнемо. Але до своєї мети будемо рухатися поступово, боротися за турнірні очки в кожній зустрічі, розуміючи, що наздоганяти конкурентів потім буде важко. Іще раз підкреслюю, що ми розуміємо всю складність наших завдань, але з такою підтримкою вболівальників, яка була на стартовій грі сезону, вирішувати їх буде значно легше”, – сказав Горбань.

https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/first/1532598956-gorban-selekciya-ne-pripinyayetsya-i-nayblizhchim-chasom-u-zirki-zyavlyatsya-novi-vikonavci.html

Джерело: Офіційний сайт ФК “Зірка”

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: