Міський портал новин Кропивницького

Горбань: З тієї Зірки, яка виступала в Прем’єр-лізі, залишилася одна молодь. .

46
Горбань: З тієї Зірки, яка виступала в Прем'єр-лізі, залишилася одна молодь.

Головний тренер “Зірки” Андрій Горбань поділився думкою після гри з “Гірником-Спорт”.

– В цій останній грі на зборах ми вже награвали основний склад. З хлопцями ми, в принципі, визначилися і гра з “Гірником-Спорт” показала, що, напевно, ми правильний вибір зробили. Що стосується результату, то ми не беремо на чільне місце. Так, це добре, це ще й позитивний момент в емоційному плані, але є ще дуже великі проблеми в грі, але це ми вже приїдемо додому і будемо розбиратися. Багато було хорошого в цій грі, але багато було і негативних моментів. Виправляти їх – це наша робота.

– Наскільки у вас змінився склад у порівнянні з минулим сезоном?

– До гри з “Гірником-Спорт” ми нікого нових не підписували, і по грі в Горішніх Плавнях вже визначилися з деякими кандидатами. У зв’язку з проведенням на нашому стадіоні чемпіонату України з легкої атлетики, підготовку ми почали не 18-го, як планували, а 27-го. Часу обмаль. За підсумками цієї гри ми визначимося з деякими новачками.

– Кілька слів про гравців, які забивали голи…

– Станіслав Писарєв, це наш гравець академії U-17, 2001 року. Ми розраховуємо на нього, оскільки він наш вихованець. Максим Авер’янов, це теж наш гравець. Він грав за команди «Зірки» U-21 і U-19.

– Хтось залишився у вас з тієї команди, яка виступала в прем’єр-лізі?

– Залишилася одна молодь.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: