Мешканець Кропивницького Станіслав Селін сьогодні на початку сесії міськради виступив зі звернення до депутатів.

Як писав “Без купюр”, чоловік проживає у багатоверхівці по вулиці Попова, 9, корп. 2 й представляє мешканців, які виступили проти будівництва під будинком магазину на комунікаціях.

Втім, виступ чоловіка розпочався не з ситуації з забудовою. Селін зазначив:

“Добро дня шановні кіровоградці. Ви всі прийшли на сесію, щоб почути живі слова правди від лідерів опозиції. Кіровоград, який знаходиться у центрі України, завжди був на вістрі революцій і змін. Шановні земляки! Влада думає, що може нас обдурити, налякати, зманіпулювати. Влада застосовує брудні технології, намагається нас залякати. Тому я прошу вашої підтримки. З вами я не зламаюся і не здаюся.

Влада усіма можливостями хоче зробити з нас кріпаків. Через податкову, пенсійну, земельну реформи, шляхом закриття каналів та захоплення газет. Але нам потрібно діяти, щоб не дати цій владі нас зламати.

Тим часом влада замилює нам очі через пустопорожні акції з висадки чорнобривців.

На цифри, які ви бачите в платіжках за комунальні послуги, не вистачає ваших зарплат і пенсій. В той же час влада говорить про покращення життя, а сама має резиденції, живе в розкоші, вони будують свій бізнес за рахунок державного бюджету.

Досить свавіллю, брехні. Все у ваших руках.

Не зважаючи на обіцянки провідної партії, багато проблем не вирішено. Це якість води, комунальна сфера, екологічний стан міста, річок, брак місця у садочках.

Без вашої підтримки ми не зможемо перемогти цю антинародну владу. Шановні кіровоградці, я знаю, що ви втомилися від такого життя. Я знаю і вірю, що наш народ мудрий і він розуміє, Лише як казала Ліна Костенко, є боротьба за волю України, все інше лиш мискоборство. Лише з вами ми переможемо цю владу”.

Селін відзначив, що його виступу не варто аплодувати, адже цей текст готував не він. Спіч належить Андрію Табалову, який той проговорював 12 грудня 2012 року.

Таким чином чоловік вирішив нагадати секретарю міськради його позицію. Також Селін попросив депутатів не голосувати за рішення, в результаті якого на прибудинковій території має з’явитися будинок.

“Я не думав, що ми з вами, Андрію Олександровичу, однодумці. Але я хочу, щоб вашу думку від 2012 року ви донесли до ваших депутатів”, – сказав Селін.

Йому аплодував увесь зал та міський голова Андрій Райкович.