Міський портал новин Кропивницького

Чому від туристично-інформаційних вказівників у центрі Кропивницького тхне “русскім міром”?  

89

Кому заважають Туристично-інформаційні вказівники у центрі Кропивницького?

Нові туристично-інформаційні вказівники, які були встановлені у центрі Кропивницького, пошкодили невідомі особи. Про це на сторінці у ФБ повідомляє Відділ Культури Кропивницький.
“Відділ культури і туризму Міської ради міста Кропивницького в рамках проекту «Громадський бюджет» 11 та 12 липня 2018 року встановили на території міста «Туристично-інформаційні вказівники» в кількості 14 одиниць.
Один із вказівників, який було встановлено 12 липня 2018 року на розі вулиць Великої Перспективної та Тараса Карпи, пошкоджені (погнуті) невідомими особами. Цей факт порушення встановили при візуальному огляді вказівника зранку 13 липня 2018 року. День п’ятниця 13 липня має відповідний негативний код, який всі і побачили, але є певні “але”.
Відповідно до даної ситуації  викликали наряд поліції, який зафіксував це правопорушення.
Шановні кропивничани та гості нашого міста!
Ми звертаємось до всіх і кожного.
Наше місто – прекрасне і неповторне!
Давайте будемо більш уважнішими, совіснішими і культурнішими до всього, що робиться для нас”, – йдеться у повідомленні  влади.
 Звертає  на себе оформлення та зміст вказівників. Напрямки – “Усипальниця Раєвських”! Це дуже важливо і необхідно? написали б простіше -“Русскій мір” або “колоніальна спадщина”. Графічна символіка теж антиукраїнська з нагадуванням про  всевдосвяту Єлизавету. Після чотирьох років війни з Росією та загарбання Криму, це так політично доречно… для Путіна , здається.
 Для чого і кому міська влада подає ці знаки? Знаки та символи випадковими не бувають та несуть своїм змістом прихований вплив на оточення.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: