Міський портал новин Кропивницького

У нас ще багато справ…Ми ще «Ятрань» не закрили…

628

Після матюків та пропозиції замість перерви видавати депутатам каву, горшки та електронні цигарки, жарт в заголовку вишуканий, і з барського плеча. Але все одно ковбаса «братиславська» з  «Ятрані» ну просто замаскована отрута в якій і м’яса немає, А щоб торгувати такою ковбасою та тую, що коштує більше 200 гривень за кіло, потрібні МАФи, МАФи, і ще раз МАФ. Щоб прямо рябіло в очах, і щоб не прослизнути мимо.

І якщо після всього цього ви станете вегетаріанцем споживаючим розчинені в овочах нітрати, я все одно не скажу, що ви любите і поважаєте тварин. Яка тут повага, коли ви з власного не барського столу пропонуєте своєму котові «ятранську» ковбасу. Я скажу більше. Я не скажу що ви «редиска», а скажу з огляду на те що стали їсти: «Ви лютий ненависник та ворог рослинного світу!!!»

А поки мер проводив сесію та час від часу жартував, на великій Перспективній спилювали його МАФ з клумби, а на вулиці Тютюшкіна пиляли вишні, верби і сливи за проектом міської ради. Отак ми любимо кисень замість ковбаси та жаліємо залишки дерев у місті.

Все треба встигнути залишилося трохи більше двох років. Треба побільше побудувати, щоб було чого бульдозером зачепити під оплески членів громади. Отака от ковбаса у «волошковому полі». Ковбаса без м’яса, а сир без молока, а смалець в голові в обмеженій дозі, і лише для себе.

То ж обережно «Ятрань» закривається, і найкраща ковбаса черняхівська? Нічого подібного – МАФи  «Ятрані» на бетонній основі, і Демченко там не указ… І поки не закінчиться розбудова МАФіозного містечка гарні асфальтовані дороги приведуть вас лише до «Ятрані». А поки що треба побільше «хороших» журналістів, щоб писали «хорошу правду» про владу, про її ковбасу хліб та молоку та правильне їх вживання.

У них ще багато справ, і працюють вони не покладаючи рук, бо руки повинні всюди дотягнуся, всю вхопити і не отримати «отвєтку» по своїм кінцівкам. Відпочинок в Альпах треба заробити.

Отакі вони кропивницькі бувальщини, коли щодня новини, і голова менше за все болить у голови. В маршрутках не їздити, комуналка не хвилює, бо на все хватає, і взагалі все між Віднем та Суботцями.

А тим часом місто між пікетами та петиціями народило гасло і громадянський рух опору «Я не вживаю продукцію «Ятрані», і слово боюся при цьому, або пароль  «грошей немає» не застосовує.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: