Нарешті влада міста долучилася до діалогу з мешканцями вулиці Тютюшкіна. Там почали   готовитися до асфальтування, але по-варварськи за недолугим проектом.

На сход мешканців вулиці прибули заступник міського голови Олександр Мосін, начальник управління ЖКГ міськвиконкому  Віктор Кухаренко, представники розробників проекту та підрядника, журналісти, кандидати у депутати міської ради Кропивницького від партії «Батьківщина» Олександр Крившенко (мешканець цього мікрорайону), Гліб Підкоський, Віктор Згама, Сергій Богданов.

При обговоренні зясувалося, що проектувальники припустилися помилок, не взявши до уваги підземні комунікації та зовсім знехтувавши думку мешканців вулиці. Чому на проекті реконструкції, що коштував місту немалих коштів відсутні відповідні узгодження та підписи про це?

У підсумку обмінялися думками.  Ремонтувати вулицю бажають всі, але треба усунути «перегиби» в її реконструкції з деревами, каналізацією та іншим. Десять-п’ятнадцять хвилин продуктивної конструктивної розмови, і вирішили, як надалі вирішувати проблему. Здається, що тижнева напруга добігає до завершення.

Що заплановано робити разом з владою? Спочатку пару робочих зустрічей для коректування проекту, а потім до роботи. Такий підхід влаштовує всі сторони. Зустріч пройшла спокійно і мирно. Наступна вже робоча зустріч по доопрацюванню проекту реконструкції вулиці пройде в найближчий понеділок у стінах міської ради. До вирішення всіх питань підрядники призупиняють свої роботи.

Хтось би і сказав: «Можуть, коли захотять …»