Міський портал новин Кропивницького

Черговий сквер може стати жертвою чергової АЗС

33
Фото Nadia Palyvoda.
Nadia Palyvoda для Озеленення Кропивницький

Сквер перед будівлею аеропорту хочуть вирубати, а на його місці побудувати заправку, автомийку і СТО.
Так, перед самим аеропортом, на реконструкцію якого Міністерство інфраструктури готується виділити великі гроші, і який, може, колись прийматиме навіть міжнародні рейси.
А може, й не прийматиме, бо наявність заправки перед міжнародним аеропортом не допускається, оскільки це несе загрозу теракту.
На сесії міської ради 12 липня (в четвер) буде розглядатися передача цієї ділянки під будівництво заправки фірми «Титан-плюс», ця фірма, за деякими джерелами, пов’язана з Райковичем.
Якщо ви хочете, щоб у нашому місті був міжнародний аеропорт, а перед ним – красивий сквер, для цього потрібно зробити ось що:
1. Поширити цей пост.
2. Дізнатися, хто на вашому окрузі депутат – майже всі вони є у Facebook.
3. Затегати свого депутата (для цього ставте @ і набирайте його прізвище) і звернутися до нього з проханням не підтримувати проект рішення про передачу цієї ділянки.
На багатьох із них, звісно, тиснуть. Хтось, можливо, в долі. Але насправді серед них є певна кількість дійсно достойних людей, які мають честь і совість, і які не хочуть бути причетними до цього дерибану.
Ваша позиція сьогодні дуже важлива. Це не перший сквер, на який поклали око місцеві торгаші. Тому що вони думають, що людям байдуже. Давайте покажемо, що нам не байдуже.

Mihail Bezhan Виталий Белов Сергій Бойко Igor Volkov Тетяна Волкожа Николай Гамальчук Игорь Голофаев Sergey Gorbovsky Юрий Гребенчук Михайло ДемченкоЮрій Деркаченко Вадим Дрига Володимир Зайченко Сергей Калапа Сергій Капітонов @Олег Краснокутський андрей кролевец Anatolii Larin Максим Лынченко Геннадій Маламен Олег Мельниченко Анна Нижникова Александр Рокожица Rafael Sanasaryan Володимир Смірнов Andrey Tabalov Дмитрий ТерзовОлександр Цертій (Alexandr Tserty) Олександр Шамардін Катерина ШамардінаValerii Shutka Валентина Яремчук

Депутатам, яких немає у Facebook, можна написати на Е-мейл:

Ксеніч Віктор Миколайович – ksenich@krmr.gov.ua
Матяшова Лілія Петрівна – matiashova@krmr.gov.ua
Пінчук Віталій Вікторович – pinchuk@krmr.gov.ua
Розгачов Роман Олександрович – rozghachov@krmr.gov.ua
Сергієнко Григорій Вікторович – serhiienko@krmr.gov.ua
Товстоган Богдан Сергійович – tovstohan@krmr.gov.ua

Фото: Aleksandr Maiorov

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: