Міський портал новин Кропивницького

У Кропивницькому протестували проти знищення зелених насаджень (ФОТО)

34

Сьогодні, 12 липня, на площі перед міською радою екозахисники вийшли на акцію протесту, аби зупинити незаконне, на їхню думку, знищення здорових дерев у Кропивницькому, передає кореспондент CBN. До акції долучились кілька десятків людей.

«Дивна ситуація виникає у місті, коли дивишся, що є зелена зона, але, згідно з кадастровою картою, на ній уже мають будувати чи то ринок, чи то заправку. Це загострилося останні кілька місяців, адже раніше ці зони й справді були в чиїйсь оренді, але цього ніхто не знав, це нікого не хвилювало, і от раптом наче схаменулися наші підприємці і давай ці зелені зони активно знищувати і будувати на них», – прокоментувала екозахисниця Надія Паливода.

До активістів вийшов заступник міського голови Олександр Грабенко. Він зазначив, що міська рада працює у правовому полі і дає дозволи на спилювання дерев у рамках демонтажу старих насаджень та заміни їх на нові, розчищення русла Інгулу тощо.

«Ми повинні діяти виключно у межах своїх повноважень і згідно з законодавством України», – наголосив чиновник.

Фото Григорія Зуба, CBN

Нагадаємо, останнім часом у Кропивницькому почастішали випадки знищення зелених зон, а на їхньому місці з’являються об’єкти підприємництва.

Тим часом коли стояв пікет під міською радою на вулиці Тютюшкіна  ТОВ “Неосфера центр” нищила дерева.  Нищили сливи, верби, вишні.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: