Міський портал новин Кропивницького

Райкович не знав про підвищення тарифу на воду у Кропивницькому

442
image

Керівництво ОКПВ «Дніпро-Кіровоград» не повідомило міському голові обласного центру про намір підвищити тарифи на водопостачання. Про це сказав Андрій Райкович  під час апаратної наради сьогодні, 9 липня, інформує медіапортал DOZOR.

«Всі зараз говорять про підвищення тарифів на воду. Ви скільки раз прийшли до міського голови, до заступників? Ми що, не в одному місті живемо? Ви думаєте, що ми без обговорення приймемо підвищення тарифів? Я нічого не знаю, ніяких матеріалів не маю, а ви зібралися тариф на воду підвищувати? Це що, цирк чи театр маріонеток?» – звернувся до директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Валентини Давидчук Райкович.

За коментарем медіапортал DOZOR звернувся до заступника директора з комерційних питань ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександра Головченка.

«Законом передбачена процедура оприлюднення інформації та доведення її до споживачів. Спочатку йде схвалення поданих матеріалів, потім їх затвердження, а третій етап – фактична публкція в «Урядовому кур’єрі», публікація на нашому сайті та в регіональних ЗМІ. Ми це все зробили – опублікували і на нашому сайті, і в газеті «Народне слово», тобто ми своєчасно виконали всі вимоги чинного законодавства. Проте врахуємо надалі побажання мера», – прокоментував Головченко.

Нагадаємо, на Кіровоградщині підвищать тарифи на водопостачання і водовідведення з 14 липня.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: