Міський портал новин Кропивницького

ПОСАДОВЦЮ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОДА, ПІДОЗРЮВАНОМУ У ПРИСВОЄННІ КОШТІВ ВИДІЛЕНИХ НА РЕМОНТ МУЗЕЮ, ОГОЛОСИЛИ ПІДОЗРУ

135

Посадовцю Кіровоградської ОДА, підозрюваному у присвоєнні коштів виділених на ремонт музею, оголосили підозруСлідство встановило причетність заступника начальника управлiння капiтального будiвництва Кiровоградської ОДА за фактом привласнення групою осiб понад мiльйона гривень коштiв, видiлених з держбюджету для проведення ремонтно-реставрацiйних робiт у будiвлi Кiровоградського обласного художнього музею. Про це йдеться на сайті прокуратури Кіровоградської області.

Посадовцю оголосили пiдозру за ч.2 ст. 367 (службова недбалiсть) Кримiнального кодексу України.

Процесуальне керiвництво Кiровоградської мiсцевої прокуратури завершило досудове розслiдування у кримiнальному провадженні щодо двох керiвникiв приватних пiдприємств (пiдрядник та субпiдрядник), якi при виконаннi зазначених робiт, за попередньою змовою, завищили вартiсть устаткування з метою особистого збагачення.

За результатами проведеної судово-економiчної експертизи встановили, що сума збиткiв становить понад один мільйон гривень.

Фiгурантам справи повiдомили про пiдозру у вчиненi кримiнальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна, вчинене за попередньою змовою групою осiб у особливо великих розмiрах) та ч. 1 ст. 366 (службове пiдроблення) Кримiнального кодексу України. Справу направили до суду.

http://rk.kr.ua/posadovtsju-kirovogradskoi-oda-pidozrjuvanomu-u-prisvoenni-koshtiv-vidilenih-na-remont-muzeju-ogolosili-pidozru

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: